مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر سوخاری پانکو قیمت | فروش ویژه آن توسط مراکز فروش

آنچه در این مقاله می خوانید .....

قیمت پودر سوخاری 200 گرمی تندفروش پودر سوخاری سفید 200 گرمیانواع پودر سوخاری در بازاربزرگترین کارخانه پودر سوخاری در ایران

پودر سوخاری پانکو قیمت اش در بازار متفاوت است. این بستگی به کیفیت، جنس و حجم بسته بندی های آن دارد.

این پودر که در اصل تولید کارخانه ویتنام می باشد، انواع مختلف و طعم های گوناگونی دارد. از جمله انواع پودر سوخاری ای که به غذا طعم ویژه ای میدهد پودر سوخاری پانکو می باشد.

در ایران شرکت های مختلفی وجود دارند که کارشان تولید و فروش پودرهای سوخاری است. فروش پودر سوخاری نیز از سوی نمایندگی ها این شرکت ها انجام می شود. در فروشگاه ها و سوپر مارکت های محلی هم می توان پودرهای سوخاری ساخت ایران و خارجی را پیدا کرد. البته با شرایط کنونی اقتصادی و نوسانات ارزی، قیمت پودر سوخاری خارجی گران تر است.

پودر سوخاری را می توان با طعم های:

  • تند یا اسپایسی
  • سیر و پیاز
  • ادویه دار
  • و …

تهیه کرد.

البته پودر سوخاری را می توانید در خانه هم تهیه نمایید. روش تولید آن بسیار ساده می باشد. شما تنها نیاز به نان های حجیم دارید که آن را برشته نمایید و سپس در هاون یا آسیاب برقی به پودر تبدیل شان کنید. در پایان می توانید هر نوع ادویه ای که به ذائقه تان خوش می آید را درون پودر تولید شده بریزید.

پودر سوخاری پانکو قیمت | فروش ویژه آن توسط مراکز فروش

قیمت پودر سوخاری ۲۰۰ گرمی تند

قیمت پودر سوخاری 200 گرمی تندقیمت پودر سوخاری به برند، کیفیت و حجم آن ربط دارد. برای به دست آوردن قیمت های مختلف پودر سوخاری، بهتر است به فروشگاه های محلی سر بنزید. این فروشگاه ها انواع مختلفی از پودرهای سوخاری را با برندها و طعم ها متنوع به فروش می رسانند. بهترین مرجع به دست آوردن قیمت های روز سایت های اینترنتی نیز می باشند. در این سایت ها قیمت پودر سوخاری ۲۰۰ گرمی ۳۲۱۰ تومان اعلام شده است.

البته پودرهای دیگری از برندهای مختلف را فروشگاه های آنلاین به قیمت ها متفاوت به فروش می رسانند. اگر به دنبال پودر سوخاری ۱ کیلوگرمی یا پودر سوخاری تند هستید، می توانید به این وب سایت ها سر بزنید.

فروش پودر سوخاری سفید ۲۰۰ گرمی

فروش پودر سوخاری سفید 200 گرمیفروش پودر سوخاری سفید ۲۰۰ گرمی از سوی فروشگاه های مختلفی در سطح شهر صورت می گیرد. این فروشگاه ها را می توانید در نزدیکی های محل زندگی یا کارتان پیدا و هر گونه پودر سوخاری ای که میل تان است، خریداری کنید. این فروشگاه ها در کنار پودر سوخاری سفید ۲۰۰ گرمی، آرد سوخاری ۲۵۰ گرمی را هم به فروش می رسانند. خرید پودر سوخاری تند از چنین مغازه هایی امکان پذیر می باشد.

اگر قصد دارید به صورت عمده پودر سوخاری را خریداری کنید، بهتر است به نماینگی های شرکت های مختلف سر بزنید و یا این که مستقیماً با شرکت های تولیدی وارد تماس شوید.

انواع پودر سوخاری در بازار

انواع پودر سوخاری در بازارشرکت های زیادی در سراسر جهان و به ویژه ایران هستند که در کار تولید و عرضه پودر سوخاری می باشند. این شرکت ها انواع پودر سوخاری را روانه بازار می کنند. انواع پودرهای سوخاری به برند و طعم آن ها بستگی دارد. برای نمونه، شما می توانید انواع پودر سوخاری پانکو یا کی اف سی را خریداری کنید و یا این که پودر سوخاری پیازی، سیری، تند، ترش و … را تهیه نمایید و با آن غذایی خوشمزه بپزید.

بزرگترین کارخانه پودر سوخاری در ایران

بزرگترین کارخانه پودر سوخاری در ایرانکارخانه های زیادی در ایران هستند که در کار تولید محصولات غذایی به ویژه پودر سوخاری می باشند. این کارخانه همواره سعی کردند تا محصولات خود را طبع ذائقه شهروندان و خریداران تولید و به بازار عرضه کنند.

در این میان می شود به کارخانه الیت اشاره کرد که یکی از بهترین کارخانه ها برای تولید پودر سوخاری در ایران می باشد. شما هم شاید بارها به پودر سوخاری الیت برخورد کرده باشید. این تولیدی انواع مختلفی از پودر سوخاری را وارد بازار می نمایند.

از سوی دیگر، کارخانه های مختلفی هستند که نمایندگی های گوناگونی در شهرهای کشور دارند و کارشان عرضه پودر سوخاری می باشد.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید