آراد فود
خانه / پودر سوخاری پانکو / نمایندگی پودر سوخاری پانکو طلایی پولکی

نمایندگی پودر سوخاری پانکو طلایی پولکی

نمایندگی پودر سوخاری پانکو جهت خرید و فروش انواع پودر سوخاری پانکو با قیمت ارزان می باشد. برخلاف تصور عموم که به اشتباه تمامی پودرهای سوخاری درشت را به اسم پودر سوخاری پانکو می شناسند اما پانکو نام برند می باشد که تولید این محصول در کشور ویتنام می باشد و محصولی وارداتی می باشد. واردات پودر سوخاری پانکو توسط نماینده این شرکت در تهران انجام می شود.

 

نمایندگی پودر سوخاری پانکو

فروش عمده پودر سوخاری پانکو طلایی پولکی برای رستوران ها،فست فودها، اشپزخانه های صنعتی و … از نمایندگی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

شناخت پودر سوخاری طلایی پولکی

پودرهای سوخاری از نان های حجیم تولید می شوند که بعد از پخت مجدد و اسیاب شدن به پودر سوخاری تبدیل می شوند. انواع گوناگونی از پودرهای سوخاری وجود دارند که پودر سوخاری طلایی پولکی یکی از این موارد می باشد. پودر سوخاری طلایی به رنگ قهوه ای کم رنگ می باشد که اصطلاحا رنگ طلایی می گویند. پولکی بودن این نوع از پودرهای سوخاری به معنی درشت بودن دانه بندی ان می باشد که هنگام سرخ شدن ظاهری زیبا و دلپذیر به غذا می دهد.

پودر سوخاری طلایی پانکو از نوع تند و اسپایسی می باشد و رنگ طلایی آن به خاطر داشتن درصد زیادی فلفل می باشد که باب سلیقه بسیاری از مشتریان می باشد.

 

نمایندگی پودر سوخاری پانکو

کاربرد پودر سوخاری پانکو طلایی

پودر سوخاری پانکو طلایی را می توان در بسیاری از غذاها استفاده کرد. از جمله:

  • مرغ سوخاری
  • ماهی سوخاری
  • میگو سوخاری
  • سبزیجات
  • پاچینی
  • توپک سیب زمینی
  • استیک گوشت
  • قارچ سوخاری

و بسیاری از غذاهای دیگر…

 

نمایندگی پودر سوخاری پانکو

نمایندگی پودر سوخاری پانکو

خرید و فروش عمده محصولات پانکو از نمایندگی پانکو و به صورت اینترنتی از طریق راههای ارتباطی موجود در این خبر انجام می شود. شایان ذکر است پودرهای سوخاری پانکو طلایی در بسته های ۲۰۰ گرمی و یک کیلویی تولید و به فروش می رسند.

نمایندگی پودر سوخاری پانکو

 

منبع: https://poodrsokhari.ir/

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: info@aradfood.ir

درباره ی f. habibollahpoor

مطلب پیشنهادی

آرد سوخاری پانکو قیمت | فروش عمده پودر سوخاری پانکو طلایی

فروش عمده پودر سوخاری پانکو طلایی یا اسپایسی در بسته بندی های 200 گرمی و یک کیلویی تولید و به فروش می رسد. پودر سوخاری پانکو از نوع پودرهای سوخاری درشت یا پرک می باشد. پودر سوخاری پانکو محصول کشور ویتنام می باشد و واردات این محصول در کشور توسط نمایندگی پانکو در تهران انجام می شود.

کانال تلگرام ما