آراد فود
خانه / آرد سوخاری فله / فروش عمده آرد سوخاری فله نارنجی

فروش عمده آرد سوخاری فله نارنجی

فروش عمده آرد سوخاری فله نارنجی ، خرید آرد سوخاری نارنجی ، خرید آرد سوخاری فله نارنجی ، قیمت آرد سوخاری فله ، فروش اینترنتی آرد سوخاری.

آرد سوخاری نارنجی

آردهای سوخاری از نان های خشک شده و یا نان سوخاری تولید می شوند. آرد سوخاری نارنجی یکی از پرفروش ترین آردهای سوخاری از لحاظ رنگ آن می باشد.
آرد سوخاری نارنجی هم به صورت درشت و هم به صورت ریز و هم پودری تولید می گردد.
کاربرد آرد سوخاری نارنجی در تهیه انواع غذاهای نیمه آماده مانند: ناگت، شنیسل است هم به عنوان آرد سوخاری درون محصولی برای تهیه فلافل، کتلت و … استفاده می گردد.

فروش عمده آرد سوخاری

قیمت آرد سوخاری فله نارنجی

آردهای سوخاری تولیدی هر کدام با درجه کیفی متفاوت تولید می شوند. بناربراین قیمت یک آرد سوخاری با کیفیت عالی که در این مرکز نیز به فروش می رسد، هر کیلو ۸۰۰۰ تومان است.
آرد سوخاری فله در کیسه های ۱۰ کیلویی، ۲۰ کیلوگرمی و ۲۵ کیلوگرمی قابل خرید می باشد. خرید اینترنتی آرد سوخاری نیز به صورت خرده نه عمده، در وب سایت های فروشگاهی زیادی به فروش می رسد.

فروش عمده آرد سوخاری

فروش عمده آرد سوخاری فله نارنجی

فروش آرد سوخاری نارنجی هم به صورت بسته بندی شده و هم به صورت فله در حجم عمده توسط شرکت آراد فود به بازار عرضه می شود. خرید از نمایندگی آرد سوخاری و یا مرکز پخش آرد سوخاری واقع در تهران موجب می شود تا با قیمت پایین تری خرید خود را انجام دهید.

آرد سوخاری فله ای که در این مرکز به فروش می رسد شامل رنگبندی زیر می گردد:

  • آرد سوخاری نارنجی
  • آرد سوخاری سفید
  • آرد سوخاری طلایی
  • آرد سوخاری زرد
  • آرد سوخاری قرمز
  • آرد سوخاری ترکیبی

کاربرد هر کدام این رنگ ها بسته به نوع مصرف و سلیقه متفاوت خواهد بود. تنها آرد سوخاری نارنجی، آرد سوخاری سفید و آرد سوخاری طلایی است که برای اکثر موارد قابل مصرف می باشند.

فروش عمده آرد سوخاری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: info@aradfood.ir

درباره ی f. habibollahpoor

کانال تلگرام ما