مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پودر سوخاری آمون در تهران | لیست قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید .....

لیست قیمت خرید پودر سوخاری آمونخرید آنلاین پودر سوخاری آمونمرغوب ترین آرد سوخاری فروش عمده آرد سوخاری با طعم سیرمشخصات خرید پودر سوخاری کنتاکیفرمول آرد سوخاری با طعم سبزیجات

خرید پودر سوخاری آمون در تهران از نمایندگی آمون با قیمت ارزان تر همراه خواهد بود. انواع پودر سوخاری آمون در فروشگاه های سراسر کشور به صورت جزئی و در فروشگاه های اینترنتی به صورت عمده و خرید اینترنتی انجام می شود.

خرید پودر سوخاری آمون

خرید <a href=پودر سوخاری آمون در تهران | لیست قیمت آن” class=”img-responsive aligncenter”>

لیست قیمت خرید پودر سوخاری آمون

نام محصول

وزن

قیمت (تومان)

تعداد در کارتن

آرد سوخاری ساده آمون ۲۵۰ گرمی ۴۵۰۰ ۱۲
آرد سوخاری فلفلی آمون ۲۰۰ گرمی ۵۱۰۰ ۱۲
ارد سوخاری سیر و پیاز آمون ۲۰۰ گرمی ۵۱۰۰ ۱۲
آرد سوخاری سبزیجات آمون ۲۰۰ گرمی ۵۱۰۰ ۱۲
آرد سوخاری کنتاکی آمون ۲۰۰ گرمی ۵۱۰۰ ۱۲
آرد سوخاری تمپورا آمون ۵۰۰ گرمی ۸۶۰۰ ۱۲
پودر سوخاری پرک سفید (گرانول سفید) ۲۵۰ گرمی ۶۲۰۰ ۱۲
پودر سوخاری پرک نارنجی (گرانول نارنجی) ۲۵۰ گرمی ۶۲۰۰ ۱۲

خرید آنلاین پودر سوخاری آمون

خرید آنلاین پودر سوخاری آمون مشتریان انواع پودر سوخاری آمون می توانند با تماس با واحد فروش این این شرکت با دریافت لیست قیمت به روز پودر سوخاری اقدام به خرید نمایند.
انواع پودر سوخاری آمون که توسط این مجموعه به فروش می رسد شامل تنوع زیر می باشد:

  • پودر سوخاری با طعم سبزیجات
  • پودر سوخاری با طعم سیر و پیاز
  • پودر سوخاری فلفلی
  • پودر سوخاری ساده
  • پودر سوخاری کنتاکی
  • پودر سوخاری پرک یا گرانولی سفید
  • پودر سوخاری پرک یا گرانولی نارنجی
  • آرد تمپورا آمون

 

خرید پودر سوخاری آمون

مرغوب ترین آرد سوخاری

مرغوب ترین آرد سوخاری مرغوب ترین آرد سوخاری را می توانید از فروشگاه ها مواد غذایی یا سوپر مارکت ها محل تان خرید کنید. این فروشگاه ها انواع و اقسام آرد سوخاری را به فروش می رسانند. برندها و شرکت متعددی در ایران هستند که کارشان تولید آرد سوخاری می باشد. این شرکت ها آرد سوخاری را با مزه های گوناگون وارد بازار می کنند.

از سوی دیگر برای این که یک پودر سوخاری مرغوب را تهیه کنید، می توانید با دیگران مشورت نمایید و یا به نمایندگی های شرکت هایی سر بزنید که این پودر را به فروش می رسانند.

در این زمینه آن شمار از افرادی که در کار پخت و توزیع غذا می باشند، بهتر با آردهای سوخاری آشنا هستند. پس این افراد هم راهنماهای خوبی می باشند. در کل، هر کسی به طعمی علاقمند است و نمی توان طعمی را عمومیت داد و یا به کسی پیشنهادش کرد. 

فروش عمده آرد سوخاری با طعم سیر

فروش عمده آرد سوخاری با طعم سیراگر قصد خرید آرد سوخاری با طعم سیر را به صورت عمده دارید، به شرکت هایی سر بزنید که در کار تولید انواع آرد سوخاری می باشند. این شرکت ها محصولات خود را به صورت عمده در اختیارتان خواهند گذاشت. اگر هم به شرکت های اصلی دسترسی نداشتید، به نمایندگی های آن ها مراجعه کنید. بیشتر شرکت های معروف، نمایندگی های گوناگونی در سراسر ایران دارند که کارشان پخش محصولات است. این نمایندگی ها سفارش تان را می پذیرند و پس از چندی آرد سوخاری را تحویل تان می دهند. 

در کنار این، فروشگاه های بسیاری هم وجود دارند که کارشان فروش عمده مواد غذایی است. این فروشگاه ها هم به نوعی عمده فروشی های آرد سوخاری با طعم فلفلی و غیره می باشند. شما می توانید آرد سوخاری با طعم سبزیجات را هم به صورت عمده سفارش دهید و برای فروش به مغازه خود بیاورید. 

در کنار این، شرکت های مختلف، وب سایت های متعددی را طراحی کردند که کار را آسان تر کرده است. در این وب سایت ها می توان سفارش خود را به ثبت رساند و یا با شماره تلفن های فروشندگان تماس گرفت. این گونه هم از قیمت خرید پود سوخاری اطلاع حاصل خواهید کرد و هم آرد سوخاری با طعم پیاز و دیگر طعم ها به صورت عمده می توان تهیه کرد. فروشگاه های آنلاین کار را بسیار ساده و راحت کردند. البته باید این را در نظر داشت از فروشگاه هایی خرید کنیم که کالای شان را تضمین کنند و خودشان نیز معتبر باشند. 

مشخصات خرید پودر سوخاری کنتاکی

مشخصات خرید پودر سوخاری کنتاکیآرد سوخاری کنتاکی، از محبوب ترین آردهای سوخاری می باشد که کاربرد آن برای تهیه غذاهای خوشمزه بالا است. این مدل آرد سوخاری مخصوص ماهی، مرغ، قارچ، پیاز و هر ماده دیگری تولید شده است. در کنار پودرهای کنتاکی با طعم ها مختلف، شرکت های تولیدی پودر سوخاری پرک کنتاکی را هم وارد بازار کردند. این جدیدترین محصول می باشد که پیش از این در بازار کمتر پیدا می شد. این محصول با مواد خاص و معطر تولید می شود و در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

برای خرید پودر سوخاری کنتاکی می توانید به فروشگاه های مختلفی مراجعه کنید. مشخصات خرید پودر سوخاری کنتاکی این است که پودر از دانه بندی یکسان برخوردار باشد. رنگ طبیعی داشته باشد. خوش عطر و مزه باشد. قیمت مناسب داشته باشد. ترد و عاری از هرگونه رطوبت باشد و ….

فرمول آرد سوخاری با طعم سبزیجات

فرمول آرد سوخاری با طعم سبزیجاتدر هنگامی که آرد سوخاری را تهیه می کنند، به آن اسانس ها یا سبزی جات اضافه می کنند. این باعث می شود تا آرد سوخاری با طعم سبزیجات تولید شود. فرمول چندان پیچیده ای ندارد و به راحتی می توان آن را حتی در خانه هم تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

برای این کار، نیاز به نان های حجیم یا باگت دارید و آسیاب برق و مقداری سبزیجات یا اسانس های مختلفی که خودتان دوست دارید. مخلوط این ها، آن چیزی می شود که دوست دارید و با خیالی آسوده می توانید آن را استفاده کنید. 

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.